Naš tim

Valentina Zeljak Božović, predsjednica Udruge

Kontakt: valentina@rctzg.hr

Ivana Slipac, voditeljica financija

Kontakt: ivana@rctzg.hr

Dragana Knezić, koordinatorica programa, psiholog

Kontakt: dragana@rctzg.hr

Sandra Šipka, psiholog

Kontakt: sandra@rctzg.hr

Martina Goluban, psiholg

Kontakt: martina@rctzg.hr

Darko Blagojević, psiholog

Kontakt: darko@rctzg.hr

Salam Ibrahim Al-Nidawi,stručni suradnik, prevoditelj s arapskog jezika

Ruba Khouri,stručni suradnik, prevoditeljica s arapskog jezika 

Jasmina Zeljak, administrator

Kontakt: jasmina@rctzg.hr

 

TIM  DRUŠTVENOG CENTRA KOSTAJNICA:

Aleksandra Borojević, voditeljica aktivnosti

Tamara Grbić, voditeljica aktivnosti

 

SURADNICI

Zdenka Pantić, psihoterapeut, profesorica psihologije i sociologije

Doc.dr.sc. Ana Miljenović – socijalna radnica

Suzana Večerić, dr. med., psihijatar i psihoterapeut

Sonja Nerat, profesorica hrvatskog jezika

Dr.sc. Vedran Bilić – psihijatar, psihoterapeut